Zavřít reklamu

Vzhledem k pokračujícímu globálnímu nedostatku komponent, který podle některých potrvá až do konce roku, nebude pro Samsung jednoduché zajistit stabilní dodávky telefonů Galaxy S22 na trh. Podle zprávy z Jižní Koreji technologický obr v očekávání vysoké poptávky po jeho nových „vlajkách“ poměrně výrazně zvýšil jejich produkci.

Podle nové zprávy korejského webu The Elec, který cituje server SamMobile, zvýšil Samsung výrobu telefonů Galaxy S22 o pětinu. Celkem prý plánuje vyrobit 36 milionů smartphonů – 12 milionů kusů každého modelu S22.

Jestli se Samsungu skutečně podaří prodat přes 30 milionů smartphonů, které má v plánu vyrobit, ukáže až čas.  Modely S22 a S22+ oproti svým předchůdcům nabízejí významná vylepšení a oproti konkurenčním vlajkovým lodím jsou cenově relativně dostupné, takže ty si své kupce zcela jistě najdou.

Model Galaxy S22 Ultra by na druhou stranu tolik zájemců přilákat nemusel, a to kvůli vysoké ceně a skutečnosti, že je to v podstatě Galaxy S21 Ultra s čerstvým „nátěrem“ a několika vyměněnými „vnitřnostmi“. Jeho integrovaný stylus by sice mohl oslovit některé skalní fanoušky řady Galaxy Note, těchto lidí však pravděpodobně moc nebude.

Nově představené Samsung produkty bude možné zakoupit například na Alze

Související články

Dnes nejčtenější

.