Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve vydávání lednového bezpečnostního patche na další zařízení. Jedním z jeho nejnovějších příjemců je smartphone Galaxy S20 FE 5G.

Nová aktualizace pro Galaxy S20 FE 5G nese firmwarovou verzi G781BXXS4DVA2 a v tuto chvíli je distribuována v Česku, Polsku, Slovinsku, Francii, Lucembursku, Švýcarsku, Itálii, Řecku a pobaltských a skandinávských zemích. Do dalších koutů světa by měla zamířit v následujících dnech.

Lednový bezpečnostní patch přináší dohromady 62 oprav, z toho 52 od Googlu a 10 od Samsungu. Zranitelnosti nalezené ve smartphonech Samsungu zahrnovaly mimo jiné nesprávnou sanitizaci příchozí události, nesprávnou implementaci bezpečnostní služby Knox Guard, nesprávnou autorizaci ve službě TelephonyManager, nesprávné zacházení s výjimkami v ovladači NPU nebo ukládání nechráněných dat ve službě BluetoothSettingsProvider.

„Budgetová vlajka“ Galaxy S20 FE (5G) byla uvedena na trh v říjnu roku 2020 s Androidem 10. V prosinci téhož roku obdržela aktualizaci s Androidem 11 a nadstavbou One UI 3.0, začátkem následujícího verzi nadstavby 3.1 a před několika dny Android 12 s nadstavbou One UI 4.0. Podle aktualizačního plánu Samsungu dostane ještě jeden velký systémový update.

Související články

Dnes nejčtenější

.