Zavřít reklamu

Samsung dnes konečně představil dlouho očekávaný telefon Galaxy S21 FE 5G. Tento smartphone přináší dobře vyváženou sadu fanoušky oblíbených špičkových funkcí řady Galaxy S21, které lidem umožňují objevovat a prezentovat sami sebe i svoje okolí. Mezi jeho přednosti patří také poutavý design, mimořádný výkon, perfektní displej, profesionální fotoaparát a snadné začlenění do ekosystému Galaxy. Samsung Galaxy S21 FE 5G bude v Česku ke koupi od 5. ledna v zelené, šedé, bílé a fialové barvě. Doporučená maloobchodní cena je 18 999 Kč v případě varianty s 6 GB operační paměti a 128GB interním úložným prostorem a 20 999 Kč pokud se jedná o variantu s 8 GB RAM a 256GB interním úložištěm. Zákazníci, kteří si koupí nový model do konce ledna 2022 nebo do vyprodání zásob, navíc získají nárok na pojištění Samsung Care+ na dobu jednoho roku, které kryje jedno náhodné poškození mobilního telefonu (např. poškození displeje pádem dle podmínek pojištění). Spoluúčast je 1 499 Kč. Zájemci zároveň mohou využít výkupní bonus 4 000 Kč za zpětné odkoupení starého zařízení v rámci akce Vyměňte starý za nový na stránkách www.novysamsung.cz.

Charakteristický prémiový design S21 FE 5G navazuje na odkaz řady Galaxy S21, počínaje ikonickým rámečkem objektivů Contour-Cut, který hladce splývá s krytem a dotváří stylový, unifikovaný vzhled. Uživatelé mohou vyjádřit svoji osobitost také výběrem některé ze čtyř módních barevných variant – olivové, levandulové, bílé nebo grafitové – s matnou úpravou povrchu. Nový smartphone má elegantní a tenké tělo o tloušťce 7,9 mm, takže lze pohodlně strčit do kapsy a můžete se s ním vydat, kam chcete.

Příznivci značky Samsung uvedli, že pro udržení tempa s neustále se zvyšujícími nároky současného dynamického světa jsou rozhodujícími faktory výkon a displej. Smartphone S21 FE 5G je proto vybaven rychlým procesorem používaným v řadě Galaxy S21. Milovníci videí ocení mimořádně ostrý a kvalitní displej Dynamic AMOLED 2X s velkým rozlišením. Náruživé hráče potěší zejména plynulá grafika s obnovovací frekvencí 120 Hz pro intenzivnější herní zážitek a také 240Hz odezva dotykového displeje, díky níž mohou pozvednout svoje hráčské umění do nových výšin.

Mezi hlavní priority aktivních uživatelů, kteří často cestují, patří také dlouhá výdrž baterie. Smartphone S21 FE 5G je vybaven baterií, která poskytne dostatek energie pro celodenní používání v práci, doma a všude mezi tím. Díky možnosti 25W rychlého nabíjení se dá dobít za pouhých 30 minut více než o 50 %, takže si můžete prakticky nepřetržitě užívat všechny skvělé funkce tohoto zařízení.

Řada Galaxy S21 je proslulá svými špičkovými fotoaparáty a S21 FE 5G je vybaven stejnou sadou profesionálních fotomodulů, jakou byly pořízeny mnohé světově nejoceňovanější snímky. Amatérští i profesionální fotografové mohou snadno upravovat, publikovat a sdílet obsah, který upoutá jejich pozornost. Ve srovnání s modelem S20 FE se vylepšil také noční režim, což umožňuje pořizovat mimořádně dobře prokreslené fotografie i ve velmi nepříznivých světelných podmínkách, například na nočních akcích s přáteli. K dispozici je rovněž skvělý 32Mpx přední fotoaparát, kterým můžete vytvářet velmi kvalitní selfie. Snímky můžete ještě nechat upravit funkcí AI Face Restoration, abyste na nich všichni vypadali co nejlépe. Pomocí funkce duálního záznamu můžete dokonce zachycovat dění před sebou i za sebou – stačí spustit nahrávání a smartphone bude zaznamenávat současně záběry z předního i zadního objektivu.

V intuitivním uživatelském rozhraní One UI 4 si můžete navrhnout vlastní ideální mobilní prostředí – takové, které bude přesně vyhovovat vašim potřebám a umožní vám dát najevo, kým jste. Díky větším možnostem přizpůsobení a silnější ochraně soukromí budete mít vše pod kontrolou. Můžete si upravit domovské obrazovky, ikony, oznámení, tapety a další prvky, například vylepšené widgety nabízející rozsáhlé možnosti personalizace. Samsung zastává názor, že skutečně přizpůsobitelné prostředí neznamená pouhou změnu grafiky a celkového vzhledu. Pro zajištění pocitu jistoty a bezpečí je S21 FE 5G vybaven novým panelem ochrany osobních údajů, který soustředí ovládací prvky zabezpečení na jednom snadno dostupném místě, takže používání One UI 4 na Galaxy S21 FE 5G je stejně snadné jako bezpečné.

Další informace o Galaxy S21 FE 5G je možné najít na stránkách www.samsung.com/galaxy-s21-fe-5g nebo samsungmobilepress.com.

Dnes nejčtenější

.