Zavřít reklamu

Ohebné telefony Samsungu ušly od doby, co byly poprvé představeny, dlouhou cestu. Korejský technologický gigant je postupně vylepšoval z hlediska hardwaru, softwaru, designu, ale i odolnosti. Aby ukázal, jak vylepšil jejich odolnost, zveřejnil nyní nové video.

Galaxy Z Fold 3 a Flip 3 jsou nejnovějšími „skládačkami“ Samsungu. Používají hliníkový rám Armor Aluminum, který je silnější než kov, jejž používaly jeho předchozí ohebné telefony, a který vydrží více pádů a otřesů. Kromě toho obě zařízení disponují na přední i zadní straně ochranným sklem Gorilla Glass Victus pro větší odolnost proti poškrábání a rozbití.

Samsung také vylepšil pant obou telefonů, kdy použil technologii Sweeper, která brání vniknutí prachu do jeho pohyblivých částí. Nový kloub podle něj vydrží až 200 tisíc otevření a zavření, což odpovídá době používání kolem pěti let. „Ohýbačky“ se mohou chlubit i voděodolností podle standardu IPX8, což znamená, že se nemusíte bát je vzít ven, když prší, nebo náhodného upuštění do vody.

Galaxy Z Fold 3 a Flip 3 také používají ochranu UTG (Ultra Thin Glass) a dodatečnou PET vrstvu pro vyšší odolnost proti poškrábání a pádům. Podtrženo, sečteno – nejnovější skládací smartphony Samsungu jsou mnohem odolnější a silnější než jejich předchozí generace a vydrží několikaleté každodenní používání.

Související články

Dnes nejčtenější

.