Zavřít reklamu

Před pár týdny Samsung na svých nových „skládačkách“ Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3 spustil betatest z Androidu 12 vycházející nadstavby One UI 4.0. Poté, co na ně vydal několik betaverzí nadstavby, na druhý zmíněný nyní vypustil aktualizaci s její stabilní verzí.

Stabilní update s nadstavbou One UI 4.0 pro Flip 3 nese firmwarovou verzi F711BXXU2BUKM a v tuto chvíli je distribuován v Srbsku. Brzy – pravděpodobně v následujících dnech – by se měla rozšířit do dalších zemí. Součástí updatu je prosincový bezpečnostní patch. Momentálně není jasné, jestli aktualizaci dostávají také uživatelé beta programu One UI 4.0.

Pokud se v tuto chvíli nacházíte v Srbsku, můžete si dostupnost updatu na svém Flipu 3 zkontrolovat otevřením Nastavení, zvolením možnosti Aktualizace softwaru a klepnutím na volbu Stáhnout a nainstalovat.

Nadstavba One UI 4.0 přináší Android 12 a nový vzhled uživatelského rozhraní, který se inspiroval designovým jazykem nejnovějšího Androidu Material You. Kromě toho přináší větší přizpůsobitelnost, přepracovanou správu notifikací, lepší bezpečnost či vylepšené widgety a nativní aplikace. Více se o nové nadstavbě dočtete zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.