Zavřít reklamu

Jak jste určitě zaznamenali, Samsung tento týden na telefony Galaxy S21 vydal ostrou verzi nadstavby One UI 4.0. V souvislosti s tím se mohou uživatelé aplikace Good Lock ptát, jaké moduly nová nadstavba podporuje. My pro ně máme odpověď.

Moduly, které již nabízejí plnou kompatibilitu s One UI 4.0, zahrnují LockStar, ClockFace, MultiStar, NavStar, SoundAssistant, Keys Cafe, Theme Park, Nice Catch a QuickStar.

S novou nadstavbou by měly fungovat i moduly jako Routine+, One Hand Operation+, Pentastic, Wonderland a Edge Touch, protože byly dostupné po celou dobu beta programu. Pokud na seznamu není váš favorit, je šance, že bude přidán později, stoprocentně to však nelze garantovat.

Good Lock je populární „experimentální“ aplikací Samsungu na úpravu uživatelského rozhraní smartphonů Galaxy, která však ani po více než pěti letech od svého debutu není oficiálně dostupná zdaleka všude, což platí i o Česku. Je však možné si ji spolu s moduly (ne všechny jsou ale funkční) stáhnout z webu apkmirror.com nebo sammobile.com.

Související články

Dnes nejčtenější

.