Zavřít reklamu

I když Samsung již několik týdnů na svá zařízení vydává listopadový bezpečnostní patch, stále na některé smartphony ještě vypouští bezpečnostní záplatu za minulý měsíc. Jedním z jejích posledních adresátů je loňský telefon střední třídy Galaxy A42 5G.

Nová aktualizace pro Galaxy A42 5G nese firmwarovou verzi A426BXXU3BUI5 a v tuto chvíli by měla být dostupná ve všech zemích Evropy. I když momentálně nemáme k dispozici její changelog, je pravděpodobné, že její součástí bude oprava obecných bugů a vylepšení stability.

Pro připomenutí – říjnový bezpečnostní patch opravuje celkem 68 exploitů souvisejících se zabezpečením a ochranou soukromí. Kromě oprav zranitelností, které poskytl Google, patch obsahuje opravy více než tří desítek vulnerabilit, které ve svém systému našel Samsung. Záplata zahrnuje opravy bugů pro 6 kritických a 24 vysoce nebezpečných vulnerabilit.

Pokud jste notifikaci o novém updatu ještě neobdrželi, jako vždy si můžete jeho dostupnost zkontrolovat manuálně, a to otevřením Nastavení, klepnutím na volbu Aktualizace softwaru a zvolením možnosti Stáhnout a nainstalovat.

Galaxy A42 5G byl uveden na trh v listopadu loňského roku s Androidem 10. Začátkem letošního roku dostal aktualizaci s Androidem 11 a nadstavbou One UI 3.1.

Související články

Dnes nejčtenější

.