Zavřít reklamu

Samsung minulý měsíc vypustil říjnový bezpečnostní patch na desítky zařízení Galaxy, poněkud překvapivě se však nedostalo na několik měsíců starý telefon střední třídy Galaxy A72. Na něj jej korejský technologický obr vypouští až nyní, přičemž jako první se jej dočkali uživatelé v Rusku.

Nová aktualizace pro Galaxy A72 nese firmwarovou verzi A725FXXU4AUJ2 a její součástí je podle všeho oprava obecných bugů a vylepšení stability zařízení. Z Ruska by se měl v následujících dnech rozšířit do dalších zemí.

Pro připomenutí – říjnová bezpečnostní záplata opravuje celkem 68 exploitů souvisejících se zabezpečením a ochranou soukromí. Kromě oprav zranitelností, které poskytl Google, patch obsahuje opravy více než tří desítek vulnerabilit, které ve svém systému našel Samsung. Záplata zahrnuje opravy bugů pro 6 kritických a 24 vysoce nebezpečných vulnerabilit.

Galaxy A72 byl – spolu s telefony Galaxy A52 a Galaxy A52 5G – uveden na trh v březnu s Androidem 11 a nadstavbou One UI 3.1 a v budoucnu má dostat tři upgrady Androidu.

Samsung již koncem října začal vydávat listopadový bezpečnostní patch, který jako první dostala řada Galaxy S21.

Související články

Dnes nejčtenější

.