Zavřít reklamu

Během včerejší akce Samsung Developer Conference korejský technologický obr oznámil řadu vylepšení svého softwaru a služeb, včetně hlasového asistenta Bixbyho, uživatelského prostředí One UI, bezpečnostní platformy Samsung Knox, aplikace SmartThings a OS Tizen. Spolu s tím zveřejnil několik videí, která ukazují nové a vylepšené funkce, jež zahrnuje nadstavba One UI 4.0.

Samsung na YouTube publikoval dvě detailní videa, která předvádějí všechna vylepšení designu a uživatelské zkušenosti, jež z Androidu 12 vycházející nadstavba One UI 4.0 přináší. Zahrnují lepší ochranu soukromí a bezpečnost, „hravá“ barevná témata inspirovaná designovým jazykem Googlu Material UI, vylepšené widgety a nativní aplikace a jednodušší způsoby, jak se spojit a sdílet soubory s přáteli a rodinou.

One UI 4.0 uživatelům umožňuje přizpůsobit si téměř všechny části uživatelského rozhraní jejich smartphonu či tabletu a uspořádat si widgety, ikony a další prvky tak, aby to vyhovovalo jejich stylu. Mohou dokonce i replikovat své tapety na smartphonu a chytrých hodinkách.

Samsung již na telefony řady Galaxy S21 vypustil tři betaverze One UI 4.0. Dnes také oznámil, že beta program nadstavby brzy dorazí na ohebné telefony Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3.

Dnes nejčtenější

.