Zavřít reklamu

Samsung zcela nečekaně oznámil, že již za pár dní se bude konat akce Galaxy Unpacked Part 2, která naváže na srpnový Galaxy Unpacked. Event konkrétně proběhne 20. října. Korejský technologický obr však neprozradil, co v rámci něj představí.

Některé spekulace nicméně naznačují, že Samsung by příští týden mohl uvést na scénu dlouho očekávanou novou „budgetovou vlajku“ Galaxy S21 FE (nedávno se však objevily zprávy, že k jejímu představení dojde až v lednu příštího roku) a novou špičkovou řadu tabletů Galaxy Tab S8.

Samsung by také – alespoň podle leakera Trona – mohl odhalit nové barvy pro ohebný telefon Galaxy Z Flip, a to modrou, šedou, světle růžovou, bílou a žlutou. Všechny tyto barvy jsou k vidění ve videopozvánce k příštímu eventu. Nové barvy by rovněž mohly být součástí řady Bespoke, která zahrnuje domácí spotřebiče.

Akce Galaxy Unpacked Part 2 bude přenášena online, a to prostřednictvím stránek samsung.com, Samsung Newsroom a YouTube. Vysílání začíná příští středu v 16 hodin našeho času.

Dnes nejčtenější

.