Zavřít reklamu

Datum představení Samsungu Galaxy S21 FE je již delší dobu velkou záhadou. Podle zpráv z Jižní Koreje z konce září dokonce existuje šance, že uveden na scénu nebude vůbec. Nyní se v éteru objevily informace, podle nichž Samsung s příští „budgetovou vlajkou“ stále počítá a že ji hodlá představit na začátku příštího roku.

Podle zdrojů webu SamMobile je launch Galaxy S21 FE plánován na leden příštího roku. Představení prý nebude provázet žádná „velká sláva“ a je prý možné, že se obejde i bez virtuální akce Unpacked jako v případě předchůdce a že telefon bude veřejnosti odhalen „v tichosti“ formou tiskové zprávy.

Web podotýká, že kvůli lednovému launchi Galaxy S21 FE je nepravděpodobné, že ve stejnou dobu – jak uváděly některé neoficiální zprávy – bude představena příští vlajková řada Galaxy S22. Podle něj je dost dobře možné, že se tak stane v únoru ještě před zahájením veletrhu MWC 2022, který začíná 28. února, s tím, že Samsung by zde mohl novou řadu předvést.

SamMobile také potvrdil předchozí spekulace, že dostupnost Galaxy S21 FE může být zpočátku – kvůli pokračující globální čipové krizi – více či méně omezená. V některých zemích prý může být k mání v lednu, další si na něj možná budou muset počkat.

Jen pro připomenutí – Galaxy S21 FE by měl disponovat Super AMOLED displejem s velikostí 6,4 palců, rozlišením FHD+ a obnovovací frekvencí 120 Hz, 128 a 256 GB vnitřní paměti, trojitým fotoaparátem s rozlišením 12 MPx, poddisplejovou čtečkou otisků prstů, stupněm krytí IP68, podporou 5G sítí a baterií s kapacitou 4370 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem až 45 W.

Související články

Dnes nejčtenější

.