Zavřít reklamu

Koncem září do éteru pronikly první CAD rendery smartphonu Samsung Galaxy S22 Ultra, které ukazovaly mimo jiné nezvykle tvarovaný fotomodul (konkrétně do písmene P). Nyní se objevily nové CAD rendery, které pro změnu ukazují fotomodul rozdělený na dvě části.

Aktualizovaný tvar fotomodulu byl zpracován na základě tipu dodaného uznávaným leakerem Ice Universe, podle nějž bude fotomodul Samsungu Galaxy S22 Ultra připomínat modul telefonu Galaxy Note 10+.

Rendery přední strany se od těch dříve zveřejněných neliší – ukazují tedy zakřivený displej s vycentrovaným průstřelem a minimálními rámečky a válcovité tělo s šachtou na dotykové pero S Pen.

Nejvyššího modelu příští vlajkové lodi Samsungu se týká ještě jeden leak – podle webu TechManiacs se bude příští Ultra chlubit vůbec nejjasnějším displejem, který prý bude moci dosáhnout jasu až 1800 nitů (pro srovnání – současná Ultra „umí“ maximálně 1500 nitů).

Podle dosavadních neoficiálních informací dostane Galaxy S22 Ultra do vínku 6,8palcový displej s rozlišením QHD+ a obnovovací frekvencí 120 Hz, 108MPx hlavní fotoaparát, čipset Snapdragon 898 a Exynos 2200 a baterii s kapacitou 5000 mAh. Spolu s modely S22 a S22+ bude podle všeho představena začátkem příštího roku.

Související články

Dnes nejčtenější

.