Zavřít reklamu

Do éteru pronikly první rendery Samsungu Galaxy S22 Ultra. Ukazují mimo jiné slot na dotykové pero S Pen, který současná Ultra postrádá.

Rendery, zveřejněné indickým webem Digit a známým leakerem vystupujícím na Twitteru pod jménem OnLeaks, také ukazují prakticky bezrámečkový displej (na vrchu a vespodu je plochý, po stranách lehce zakřivený), válcovitý tvar těla a čtverný fotoaparát (jeden z nich má periskopický objektiv), který je uložen ve fotomodulu tvaru písmene P. Celkově lze říci, že telefon nápadně připomíná smartphone Galaxy Note 20.

Podle Digitu bude Galaxy S22 Ultra disponovat úhlopříčkou displeje 6,8 palců a rozměry 163,2 x 77,9 x 8,9 mm (s fotomodulem by to mělo být 10,5 mm).

Příští Ultra by kromě toho měla dostat do vínku rozlišení displeje QHD+ a obnovovací frekvenci 120 Hz, 108MPx hlavní fotoaparát a baterii s kapacitou 5000 mAh. Jako modely S22 a S22+ by ji měly pohánět čipsety Snapdragon 898 a Exynos 2200 a stejně tak bude údajně podporovat rychlé nabíjení s výkonem 45 W. Řada Galaxy S22 bude podle všeho představena v lednu nebo únoru příštího roku.

Související články

Dnes nejčtenější

.