Zavřít reklamu

V posledních několika letech dosáhly fotografické systémy ve smartphonech takové úrovně kvality a funkcionality, že to i mnohým technologickým fanouškům nemusí jít na rozum. Skvělým příkladem tohoto faktu je smartphone Galaxy S21 Ultra, kolem něhož se točí nová kampaň Samsungu nazvaná „Filmed #withGalaxy“.

Jak je v dnešní době populárním marketingovým zvykem, Samsung svěřil Galaxy S21 Ultra profesionálům, aby pomocí jeho videoschopností předvedli své umění. Jedním z nich je držitel Zlatého glóbu za film Pokání, britský režisér Joe Wright. Filmař, který je také znám snímky Pýcha a předsudek nebo Nejtemnější hodina, pomocí telefonu natočil krátký film s názvem Princess & Peppernose. Použil konkrétně jeho 13mm širokoúhlý fotoaparát, aby natočil široké a detailní záběry.

Dalším umělcem, který dostal nejvyšší model současné vlajkové řady do rukou, je čínský režisér Mo Sha, který prostřednictvím něj natočil krátký film Kids of Paradise. Mo pro změnu využil režim Pohled režiséra, aby získal tři různé pohledy na stejnou scénu. Oba snímky si odbudou premiéru na Mezinárodním filmovém festivalu v Pusanu, který právě probíhá.

Podobným způsobem Samsung telefon propagoval již v únoru, kdy jej dal k dispozici britskému fotografovi vystupujícímu na umělecké scéně pod jménem Rankin, aby otestoval jeho fotografické schopnosti.

Související články

Dnes nejčtenější

.