Zavřít reklamu

Smartphone Samsung Galaxy S21 Ultra, uvedený na trh začátkem roku, je mnohými považován za nejlepší fotomobil letošního roku, a to zejména pro konzistentní obrazovou kvalitu a vynikající zoomovací fotoaparáty. Nyní Samsung oznámil, že na smartphony Galaxy by rád brzy přinesl novou funkci, která by jejich fotoaparáty s teleobjektivem učinila ještě užitečnějšími.

Korejský technologický gigant zvažuje, že telefonům Galaxy dovolí používat fotoaparáty s teleobjektivem v režimu Pro. Tuto informaci odhalil na oficiálních fórech zástupce Samsungu, který má na starosti vývoj mobilních fotoaparátů. Zmínil se také o tom, že společnost by ráda tuto funkci přinesla co nejdříve.

Možnost používat fotoaparáty se zoomovým objektivem v profesionálním režimu by je učinila extrémně užitečnými, zejména pro ty, kdo si rádi „hrají“ s nastavením fotoaparátu, aby pořídili co nejlepší snímky. Mód Pro umožňuje měnit citlivost, expozici, rychlost závěrky, vyvážení bílé, kontrast, tón a saturaci barev a další nastavení.

Dříve Samsung umožňoval používat v režimu Pro pouze primární fotoaparát. Začátkem roku, s uvedením nové vlajkové řady Galaxy S21, smartphonový gigant otevřel režim Pro (a Pro Video) pro ultraširokoúhlý fotoaparát. Poté tuto funkci zpřístupnil na starších vlajkových lodích.

Nová funkce by mohla být vydána pro telefony Galaxy S10, Galaxy S10+, Galaxy 20, Galaxy S20+, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20 FE, Galaxy S21, Galaxy S21+, Galaxy S21 Ultra, Galaxy Note 10, Galaxy Note 10+, Galaxy Note 20, Galaxy Note 20 Ultra, Galaxy A72, Galaxy Fold a Galaxy Z Fold 2.

Dnes nejčtenější

.