Zavřít reklamu

Samsung před několika dny uvedl na scénu dva nové tablety – Galaxy Tab A7 Lite a Galaxy Tab S7 FE. Obě zařízení jsou „osekanými“ verzemi tabletů Galaxy Tab A7 a Galaxy Tab S7. Nyní korejský technologický obr odhalil, jak často pro ně bude vydávat softwarové aktualizace.

Podle webu Samsungu budou Galaxy Tab A7 Lite a Galaxy Tab S7 FE dostávat softwarové updaty jednou za čtvrt roku. I když u prvního zmíněného tabletu dává rozhodnutí vzhledem k jeho nízké ceně smysl, u druhého je poněkud zvláštní. Jeho 5G varianta se v Evropě prodává za 649 eur (zhruba 16 500 korun), přičemž již za 50 eur navíc lze pořídit Galaxy Tab S7 LTE se 120Hz displejem, podstatně výkonnějším čipsetem a lepšími fotoaparáty.

Dokonce i některé smartphony řady Galaxy A, jako např. Galaxy A52 nebo Galaxy A52 5G, dostávají měsíční aktualizace. Takže je zvláštní, proč není do plánu měsíčních bezpečnostních updatů zařazeno žádné zařízení Galaxy Tab.

Samsung by měl letos ještě představit vlajkovou řadu Galaxy Tab S8, která se bude podle všeho skládat ze tří modelů – S8, S8+ a S8 Ultra. Uvedena na scénu bude údajně v srpnu.

Související články

Dnes nejčtenější

.