Zavřít reklamu

Samsung oficiálně představil nejnovější přírůstky do svého portfolia tabletů – Galaxy Tab S7 FE 5G a Galaxy Tab A7 Lite. První zmíněný přebírá oblíbené vlastnosti a funkce z modelu Galaxy Tab S7 včetně velkého displeje pro zábavu, kreativní práci a multitasking. Druhý je určen pro ty, kdo hledají kompaktní tablet na cesty. Galaxy Tab S7 FE bude v Česku dostupný v 5G verzi od konce června v černé, stříbrné, zelené a růžové barvě za cenu 16 999 Kč. Galaxy Tab A7 Lite se začne prodávat 18. června, bude dostupný v šedé a stříbrné barvě a stát ve verzi s Wi-Fi 4 399 korun a ve variantě s LTE 5 199 Kč.

Posláním Galaxy S7 FE 5G je poskytnout zákazníkům funkce, které mají rádi, za dostupnou cenu. Tento tablet vychází vstříc nejčastějším přáním uživatelů a je vybaven velkým 12,4palcovým displejem, který je ideální pro přechod na vyšší úroveň zábavy, produktivity a kreativity.

Když nastane čas vrátit se ke každodenní dřině, můžete se spolehnout, že s Galaxy Tab S7 FE 5G zůstanete stále produktivní. Součástí balení je dotykové pero S Pen, se kterým dokážete naplno využívat velký displej tabletu a plnit úkoly mnohem efektivněji. Díky aplikaci Samsung Notes lze snadno převádět ručně psané poznámky na obrazovce na text.

Pokud kvůli studiu nebo pracovnímu projektu musíte na displeji otevřít více oken nebo aplikací najednou, nemusíte mít obavy – Galaxy Tab S7 FE 5G to lehce zvládne. S funkcí Multi-Active Windows je možné otevřít až tři aplikace najednou. Můžete například procházet web, psát si poznámky a ještě streamovat video – to vše na jedné obrazovce. Funkce App Pair v Multi-Active Windows také umožňuje uložit často používanou kombinaci aplikací a pak je rychle společně spustit.

Galaxy S7 FE 5G uspokojí i náročné uživatele, kteří hledají ještě více způsobů, jak maximalizovat produktivitu. S nástrojem Samsung DeX a ochranným krytem na klávesnici můžete tablet používat stejně  jako notebook a zpracovávat seznam úkolů v uživatelském rozhraní, které se podobá prostředí, jaké znáte z běžného počítače. Díky funkci Second Screen je též možné tablet přeměnit na další displej počítače, abyste si zvětšili pracovní plochu a udělali ještě více práce.

Galaxy Tab S7 FE má stejně elegantní a stylový kovový povrch jako řada Tab S7 a je dodáván ve čtyřech barvách – černé, stříbrné, zelené a růžové. Tablet se i přes velký displej  může pochlubit tenkým profilem a nízkou hmotností.

Pak je tu Galaxy Tab A7 Lite, který je cenově dostupným, snadno přenosným společníkem pro sledování multimediálního obsahu i hraní na cestách. Kompaktní tablet s 8,7palcovým displejem umístěným v elegantním a odolném kovovém krytu s tenkými rámečky je mimořádně mobilní. Dvojice výkonných reproduktorů s technologií Dolby Atmos vás rychle vtáhne do děje při sledování oblíbených filmů nebo hraní her.

Díky internímu úložišti s možností rozšíření až na 1 TB pomocí microSD karty je k dispozici dostatek místa pro veškerý váš oblíbený obsah, o jehož plynulé a rychlé přehrávání se postará osmijádrový procesor. Baterie s dlouhou výdrží, 15W adaptivní rychlé nabíjení a volitelná možnost LTE připojení činí z Galaxy A7 Lite skvělé zařízení pro sledování nového trendy seriálu nebo hraní her na cestách. Tento tablet s odolným krytem a tenkým rámečkem se dodává v šedé a stříbrné barvě.

Dnes nejčtenější

.