Zavřít reklamu

Do Microsoft Storu pro Windows 10 se dostává další aplikace pro uživatele Samsungu. Jedná se o aplikaci s názvem Galaxy Buds a kromě počítačů s Windows 10 je dostupná i pro brýle pro smíšenou realitu HoloLens a interaktivní tabuli Surface Hub.

Někteří z vás si možná pamatují na aplikaci pro Windows a macOS s názvem Galaxy Buds Manager, kterou Samsung před časem vydal prostřednictvím svého centra stahování a která nabízela možnosti, jak na PC spravovat a aktualizovat sluchátka Galaxy Buds. Nešlo o oficiální aplikaci obchodu Microsoftu a nyní již není dostupná, i když někteří vývojáři třetích stran ji ještě nějakou dobu (konkrétně do loňského roku) podporovali.

Aplikace Galaxy Buds byla oproti tomu vytvořena pro Windows 10 a nyní je možné si ji stáhnout z obchodu Microsoftu. Má něco přes 18 MB a v tuto chvíli je kompatibilní pouze s Galaxy Buds Pro. Později by nicméně měla podporovat i modely Galaxy Buds+ a Galaxy Buds Live. Jestli bude fungovat i s původními Galaxy Buds, není v tuto chvíli známo.

Aplikace nabízí několik užitečných funkcí – ukazuje stav baterie u každého sluchátka, disponuje ekvalizérem a možnostmi zapnutí a vypnutí dotykových povelů a detekce hlasu a uživateli také umožňuje vybrat si úroveň aktivního potlačení hluku (konkrétně vysokou nebo nízkou). Aplikaci můžete stahovat zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.