Zavřít reklamu

Krátce po vydání nových sluchátek Galaxy Buds Pro pro ně Samsung vydal aktualizaci, která přinesla funkci užitečnou zejména pro lidi s potížemi se sluchem – možnost upravovat zvukovou rovnováhu mezi levým a pravým kanálem. Nyní tuto funkci, kterou Samsung nazývá Hearing aid, začala v novém updatu dostávat loňská plně bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live.

Nová aktualizace nese firmwarovou verzi R180XXU0AUB5 a má velikost 2,2 MB. Kromě funkce Hearing aid update přináší funkci Auto Switching, která sluchátkům umožňuje automaticky přepnout zvuk z jednoho zařízení Galaxy na druhé (podporovány jsou konkrétně smartphony a tablety běžící na nadstavbě One UI 3.1), a přidává ovládací menu sluchátek do nastavení Bluetooth. Poznámky k vydání se rovněž zmiňují o vylepšené systémové stabilitě a spolehlivosti.

Jen pro připomenutí – Galaxy Buds Live dostala do vínku stylový „fazolový“ design, funkci aktivního potlačení hluku, výdrž na jedno nabití až 6 hodin bez nabíjecího pouzdra a až 21 hodin s pouzdrem, podporu hlasového asistenta Bixbyho, excelentní kvalitu hovorů díky třem mikrofonům a jednotkou pro snímání hlasu a to, na co jsme u sluchátek od Samsungu zvyklí – bohatý zvuk s hlubokými basy.

  • Sluchátka Galaxy Buds Live lze zakoupit zde

Související články

Dnes nejčtenější

.