Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek víte, Samsung podle všeho letos chystá představit dvoje nové chytré hodinky – Galaxy Watch 4 a Galaxy Watch Active 4. Nyní do éteru pronikly informace o jejich údajných velikostech.

Podle leakera Nilse Ahrensmeiera se budou Galaxy Watch 4 nabízet ve velikostech 42 a 46 mm – měly by tedy být v obou verzích o milimetr větší než Galaxy Watch 3. Větší tělo by vysvětlovalo nedávné „klepy“ o větší 350mAh baterii uvnitř 46mm verze, která byla tehdy považována za 45mm model.

Pokud jde o hodinky Galaxy Watch Active 4, ty se prý budou prodávat ve velikostech 40 a 42 mm. Pro srovnání – aktuální model řady Watch Active – Watch Active 2 – se nabízí ve velikostech 40 a 44 mm. O nové generaci Galaxy Watch a Watch Active se toho v tuto chvíli moc neví. Oboje hodinky by měly být dostupné ve variantách s LTE a Bluetooth a podle některých leaků softwarově poběží na systému Wear OS od Googlu místo proprietárního Tizenu. První zmíněné údajně nabídnou neinvazivní měření hladiny cukru v krvi.

Oboje hodinky by mohly být uvedeny na scénu v červenci na akci Unpacked společně s novými skládacími smartphony Samsung Galaxy Z Fold 3 a Z Flip 3, existuje ale i šance, že to bude o měsíc dříve.

Související články

Dnes nejčtenější