Zavřít reklamu

Jen pár týdnů poté, co chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 obdržely poněkud neobvyklou aktualizaci inspirovanou staršími a o něco méně výkonnými hodinkami Galaxy Watch Active 2, dostává update na Tizen 5.5.0.1 i téměř tři roky starý model Galaxy Watch. V tuto chvíli je dostupný v mnoha oblastech světa a má velikost téměř 300 MB.

Nová aktualizace přináší mimo jiné vylepšený systém notifikací, který ukazuje obrázky z různých chatovacích aplikací, stejně jako „starý dobrý“ text, podporu pro AR Emoji i Bitmoji, službu hlasového průvodce prostřednictvím připojených sluchátek při sledování běhu a dalších cvičení, několik menších vylepšení týkajících se funkce monitorování běhu a jízdy na kole a pořizování obrázků a nechybí ani vylepšení systémové stability a spolehlivosti.

Samsung podle neoficiálních zpráv chystá na letošní rok minimálně dva nové modely Galaxy Watch, které by měly být dostupné v celulární variantě a variantě Bluetooth a ve dvou velikostech. Podle známého leakera Ice universe by příští hodinky jihokorejského technologického obra mohly být postaveny na androidovém systému Wear OS, což by mnozí uživatelé jistě uvítali – OS Tizen je totiž již dlouho kritizován za svou uzavřenost a ve výsledku nedostatek aplikací.

Související články

Dnes nejčtenější

.