Zavřít reklamu

Včera do éteru pronikly propagační snímky chystaných ohebných telefonů Samsungu Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3. Neměly však příliš vysokou kvalitu. Nyní na základě nich několik grafických designérů vytvořilo koncepční rendery a nutno říci, že vypadají skvěle.

Galaxy Z Fold 3 disponuje kovovým tělem s trojitým fotoaparátem na zádech. Design fotomodulu se od modulu předchůdce (ale i telefonů řady Galaxy S21) značně liší. Má tvar zúžené elipsy, lehce vystupující na povrch. Fotoaparát by měl mít rozlišení třikrát 12 MPx, přičemž druhý snímač bude údajně vybaven ultraširokoúhlým objektivem a třetí teleobjektivem s trojnásobným optickým zoomem. Oba displeje by měly podporovat obnovovací frekvenci 120 Hz. Telefon bude rovněž podporovat dotykové pero S Pen, 5G sítě a jako první zařízení Samsungu se bude chlubit poddisplejovým fotoaparátem.

I Galaxy Z Flip 3 se bude od svého předchůdce z hlediska designu poměrně dost lišit. Největší změnou je podstatně větší vnější displej, který by měl ulehčit interakci s notifikacemi a přehráváním hudby. Telefon by také v zavřeném stavu neměl mít po stranách mezery jako předchůdce. Údajně jej bude pohánět čip Snapdragon 888 (dosavadní leaky přitom hovořily o čipsetech Snapdragon 855+ nebo Snapdragon 865), bude mít 120Hz obrazovku a podporovat 5G sítě.

Oba telefony by měly být uvedeny na scénu v červnu nebo červenci.

Související články

Dnes nejčtenější

.