Zavřít reklamu

Představení příštích skládacích smartphonů Samsungu Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3 se podle všeho blíží, a tak do éteru o nich postupně pronikají další a další informace. Ta nejnovější pochází z Jižní Koreje a tvrdí, že budou používat baterie vyrobené v Číně.

Podle webu The Elec budou obě „skládačky“ konkrétně používat baterie čínské společnosti Amperex Technology. Pokud jsou jeho informace správné, bude to poprvé, co Samsung u svých ohebných telefonů použije baterie této firmy; již dříve mu dodávala baterie do telefonů řady Galaxy A a Galaxy M, chytrých hodinek Galaxy Watch a bezdrátových sluchátek Galaxy Buds.

Korejský technologický obr ve svých předchozích skládacích smartphonech používal baterie dodávané jeho divizí Samsung SDI. Proč tentokrát zvolil čínského dodavatele, je nasnadě – ušetření nákladů a také diverzifikace dodavatelského řetězce.

Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Z Flip 3 by měly být představeny v červnu nebo červenci. Před pár dny unikly propagační snímky, které u prvně zmíněného telefonu potvrdily poddisplejový fotoaparát a podporu dotykového pera S Pen a u druhého podstatně větší vnější displej.

Související články

Dnes nejčtenější

.