Zavřít reklamu

Samsungu unikly propagační snímky jeho příštího vlajkového ohebného telefonu Galaxy Z Fold 3. Potvrzují to, o čem se již dlouho spekuluje, a sice že bude mít jako první zařízení Samsungu do displeje zabudovaný fotoaparát a podporovat dotykové pero S Pen.

Snímky ukazují, že Galaxy Z Fold 3 se po stránce designu nijak neinspiroval řadou Galaxy S21, jak naznačovaly rendery z minulých měsíců. Modul zadního fotoaparátu tedy nevystupuje nad povrch telefonu ze dvou stran, ale má tvar zúžené elipsy, ve které sídlí tři senzory.

Můžeme též vidět, jak snadné by mělo být používat dotykové pero k zaznamenávání poznámek při videohovoru. Spekuluje se, že s novým Foldem bude debutovat nový S Pen s názvem Hybrid S Pen. Telefon bude podle dosavadních leaků disponovat 7,55palcovým vnitřním displejem a 6,21palcovým vnějším displejem, čipsetem Snapdragon 888, alespoň 12 GB operační paměti a minimálně 256 GB interní paměti, trojitým zadním fotoaparátem s rozlišením 12 MPx, certifikací IP pro odolnost proti vodě a prachu, baterií s kapacitou 4380 mAh a podporou 25W rychlého nabíjení a softwarově by měl běžet na Androidu 11 a připravované nadstavbě One UI 3.5. Představen bude údajně v červnu nebo červenci.

Související články

Dnes nejčtenější

.