Zavřít reklamu

Před pár týdny jsme informovali, že Samsung podle všeho pracuje na dvojitě ohebném telefonu. Nyní do éteru pronikla zpráva, že toto zařízení by mohlo být představeno začátkem příštího roku.

Podle leakera vystupujícího na Twitteru pod jménem Yogesh bude zařízení s dvojitým ohybem uvedeno na scénu v prvním čtvrtletí roku 2022, a to pod názvem Galaxy Z Fold Tab.

Kromě schopnosti se ohnout nadvakrát by hlavní předností podle údajného názvu prvního ohebného tabletu Samsungu měla být podpora hybridního S Penu. Toto nové dotykové pero by mělo debutovat spolu s ohebným telefonem Galaxy Z Fold 3, který bude údajně představen v červnu nebo červenci. V čem se bude od starších stylusů lišit, však v tuto chvíli není známo (zatím víme jen to, že by mělo jako starší verze fungovat s rozhraním Bluetooth).

Zařízení prý také bude disponovat vylepšeným sklem UTG (ultra-thin glass), než je jeho současná generace. Nové zesílené sklo by měl stejně jako nový S Pen jako první používat nástupce druhého Foldu. Ten tak v podstatě bude pro unikátní „skládačku“ zkušebním zařízením.

Související články

Dnes nejčtenější