Zavřít reklamu

Jak z našich novinek víte, Samsung včera začal na telefon Galaxy S20 FE 5G vydávat update s dubnovým bezpečnostním patchem. Nyní vyšlo najevo, že nejnovější firmware není úplně stejný jako ten, který vyšel pro 4G verzi o dva týdny dříve.

Zatímco update pro 4G verzi Galaxy S20 FE přinesl jen nejnovější bezpečnostní patch, aktualizace pro 5G variantu má podle zveřejněných poznámek k vydání také opravovat problém s dotykovým displejem, lépe řečeno „zlepšovat jeho stabilitu“. Ten se totiž ani po sérii updatů v minulých měsících nepodařilo zcela vyřešit. Kromě toho má aktualizace zlepšovat stabilitu zařízení samotného.

Otázkou je, proč problém s dotykovým displejem řeší pouze update pro 5G verzi. Je možné, že Samsung po vydání aktualizace s novým bezpečnostním patchem pro 4G variantu zjistil, že problém s dotykovým displejem přetrvává, a opravu začlenil do tehdy ještě nevydaného updatu pro 5G verzi. Je tak velmi pravděpodobné, že 4G varianta brzy dostane nový update s touto opravou.

A co vy? Jste majiteli 4G nebo 5G verze Galaxy S20 FE a setkali jste se někdy s problémy s dotykovým displejem? Dejte nám vědět do komentářů pod článkem.

Související články

Dnes nejčtenější