Zavřít reklamu

Samsung je v poslední době ve vydávání aktualizací – ať už bezpečnostních či systémových – skutečně k nezastavení. Dalším telefonem, který obdržel update s dubnovým bezpečnostním patchem, je smartphone Galaxy S20 FE 5G.

Nová aktualizace nese firmwarovou verzi G781BXXU2CUD1 a v tuto chvíli je distribuována v zemích Dálného východu, jako je Singapur. Do dalších koutů světa by se měla dostat v následujících několika dnech. Připomeňme, že 4G verze Galaxy S20 FE update obdržela již koncem minulého měsíce.

Dostupnost nového updatu si můžete jako vždy zkontrolovat manuálně otevřením menu Nastavení, zvolením možnosti Aktualizace softwaru a klepnutím na volbu Stáhnout a nainstalovat.

Samsung během několika málo týdnů aktualizaci s nejnovější bezpečnostní záplatou vydal již na celou řadu zařízení, včetně telefonů řad Galaxy S21, S20, S10, S9 a Note 10, skládacího smartphonu Galaxy Z Fold 2 nebo telefonů Galaxy A51, Galaxy A52 a Galaxy A71.

Jak z našich předchozích novinek víte, korejský technologický obr podle všeho pracuje na nástupci populární „budgetové vlajkové lodě“, který údajně dorazí v létě.

Související články

Dnes nejčtenější

.