Zavřít reklamu

Před pár dny jsme informovali, že Samsung podle všeho pracuje na nové variantě populární „budgetové vlajky“ Galaxy S20 FE, kterou by měl pohánět čip Snapdragon 865 a která by neměla podporovat 5G sítě. Podle posledních neoficiálních informací tato varianta nahradí verzi s čipsetem Exynos 990. Nyní do éteru pronikl její render.

Pokud čekáte nějaké překvapení, zklameme vás. Nová verze (s modelovým označením SM-G780G) vypadá úplně stejná jako ta s Exynosem 990. Telefon se také objevil v databázi organizace WPC (Wireless Power Consortium), která odhalila, že bude podporovat bezdrátový nabíjecí standard Qi s výkonem 4,4 W. Právě ona „leakla“ i předmětný render. Samsung by mohl novou variantu uvést na trhy, kde nyní prodává verzi s Exynosem 990. Nicméně může a nemusí ji uvést tam, kde se již prodává Galaxy S20 FE 5G. Pokud nová verze dostane rozumnou cenovku, mohla by „zatopit“ značkám jako Xiaomi a OnePlus a jejich cenově dostupným špičkovým smartphonům.

Nová varianta by se kromě čipsetu neměla od verze s Exynosem 990 lišit. Očekávejme tedy Super AMOLED displej s úhlopříčkou 6,5 palců, rozlišením 1080 x 2400 px a obnovovací frekvencí 120 Hz, trojitý fotoaparát s rozlišením 12, 12 MPx a 8 MPx, do displeje integrovanou čtečku otisků prstů, stereo reproduktory, certifikaci IP68 pro voděodolnost a prachuvzdornost a 4500mAh baterii s podporou 25W rychlého nabíjení. Kdy by mohla být představena, není v tuto chvíli známo.

Související články

Dnes nejčtenější

.