Zavřít reklamu

Samsung v lednu představil s vlajkovou řadou Galaxy S21 některé nové fotografické funkce. Některé z nich začaly před pár dny dostávat telefony řady Galaxy S20 a Note 20. A nyní zamířily na další zařízení – Galaxy S20 FE 5G.

Nová aktualizace nese firmwarovou verzi G781BXXU2CUC6 a v tuto chvíli je distribuována v různých evropských zemích, včetně Česka, Polska, Německa, Rakouska, Švýcarska, Nizozemska, Itálie, Španělska, pobaltských a skandinávských zemí nebo Rumunska. V příštích dnech by se měla rozšířit na další trhy.

Nový update pro Galaxy S20 FE 5G přináší nové efekty do portrétního režimu a možnost použít ultraširokoúhlý fotoaparát v módu Pro. Telefon však bohužel stále neumí pořizovat portrétní snímky za horších světelných podmínek a schází mu také funkce řady Galaxy S21 Pohled režiséra. Kromě toho v jeho fotografické aplikaci chybí možnost vybrat si v nočním režimu nejvyšší možnou expozici. Samsung novou aktualizaci zatím nevydal na LTE verzi Galaxy S20 FE, lze však předpokládat, že se tak v brzké době stane. Pokud jste majiteli Galaxy S20 FE 5G a nacházíte se v Evropě (což je nanejvýš pravděpodobné), můžete si zkontrolovat dostupnost updatu otevřením menu Nastavení, zvolením možnosti Aktualizace softwaru a klepnutím na volbu Stáhnout a nainstalovat.

Související články

Dnes nejčtenější