Zavřít reklamu

Samsung v poslední době vydává softwarové aktualizace vskutku bezprecedentním tempem a zdá se, že v tom chce pokračovat i nadále. Nejnovějším adresátem updatu s nadstavbou One UI 3.1 je smartphone Galaxy M21.

Nová aktualizace nese firmwarovou verzi M215FXXU2BUC8, má velikost kolem 960 MB a v tuto chvíli je distribuována v Indii. Jako v případě minulých aktualizací tohoto druhu by se i tato měla v brzké době – v řádu dní, maximálně týdnů – rozšířit do dalších zemí. Součástí updatu je březnový bezpečnostní patch. Changelog se zmiňuje i o opravách blíže nespecifikovaných chyb a vylepšeném výkonu, jako vždy však neuvádí podrobnosti. Aktualizace by na Galaxy M21 měla přinést vylepšené nativní aplikace, lehce osvěžený design uživatelského rozhraní nebo možnost odstranit z fotografií údaje o poloze při jejich sdílení.

Galaxy M21 byl do prodeje uveden téměř přesně před rokem s Androidem 10 „na palubě“. O půl roku později dostal aktualizaci s nadstavbou One UI 2.1 a jen o pár týdnů později verzi 2.5. Letos v lednu pak obdržel update s Androidem 11/One UI 3.0.

Související články

Dnes nejčtenější