Zavřít reklamu

Samsung pokračuje v rychlém vydávání updatu s dubnovým bezpečnostním patchem. Jeho nejnovějším příjemcem jsou telefony řady Galaxy S10.

Nová aktualizace pro Galaxy S10e, Galaxy S10 a Galaxy S10+ nese firmwarovou verzi G97xxXXU9FUCD a v tuto chvíli je distribuována ve Švýcarsku a Nizozemsku. V následujících dnech by se měla rozšířit do dalších zemí. Zatím stále není jasné, co nová záplata opravuje, dozvědět bychom se to však měli již velmi brzy.

Update by měl přinést i opravu bugů zařazených do kategorie nekritických a vylepšení stability zařízení. Naopak není pravděpodobné, že by jeho součástí byly nové funkce – přece jen je řada Galaxy S10 již dva roky stará.

Řada koncem února obdržela aktualizaci s uživatelskou nadstavbou One UI 3.1. Samsung dubnový bezpečnostní patch vypustil v krátké době již na řadu zařízení, včetně telefonů řady Galaxy S21 a Galaxy Note 10, skládacího smartphonu Galaxy Z Fold 2 a telefonů střední třídy Galaxy A51 a Galaxy A52. Na další zařízení Galaxy by se měl dostat během několika následujících týdnů.

Související články

Dnes nejčtenější