Zavřít reklamu

Společnost Samsung představila počátkem tohoto roku svůj smartphone Galaxy A51. Jedna z prvních letošních novinek z produkce jihokorejského giganta dostává stejně jako ostatní modely pravidelné softwarové aktualizace – jak bezpečnostní, tak i ty, v jejichž rámci dochází k vylepšování vybraných funkcí. V průběhu minulého měsíce se například majitelé Samsungu Galaxy A51 dočkali vylepšení v podobě grafické nadstavby OneUI 2.1. V květnové aktualizaci nicméně chyběla některá vylepšení funkcí fotoaparátu – tento nedostatek Samsung napravuje v červnové softwarové aktualizaci pro Galaxy A51.

Současná aktualizace nese označení A515FXXU3BTF4 / A515FOLM3BTE8 / A515FXXU3BTE7. Její velikost činí 336,45 MB, a kromě vylepšení stability systému a nápravy několika dílčích chyb přináší také dlouho očekávané vylepšení pro fotoaparát. Majitelé Samsungu Galaxy A51 se tak mohou po upgradu těšit na funkce Single Take, My Filters na Night Hyperlapse, které dosud fotoaparát Galaxy A51 postrádal. Nechybí ani bezpečnostní záplaty k 1. červnu 2020.

Funkce s názvem Single Take umožňuje zachytit fotoaparátem smartphonu video, přičemž umělá inteligence posléze vyhodnotí a navrhne hned několik různých snímků, animovanýcb GIFů a krátkých videí, které pak uživatelé mohou snadno sdílet s ostatními. Funkce My Filters slouží k vytváření vlastního unikátního stylu fotografií v různých stylech a barvách s tím, že vytvořené styly lze využít i pro budoucí záběry. Funkce s názvem Night Hyperlapse – jak název ostatně napovídá – umožňuje vytvořit hyperlapse video s nastavením pro noční focení.

Zmíněná aktualizace byla zpočátku ke stažení pouze v Malajsii, v nejbližších dnech – maximálně týdnech – se ale postupně rozšíří i do ostatních zemí světa.

Související články

Dnes nejčtenější

.