Zavřít reklamu

Jak víme, Samsung se snaží zlepšit kvalitu konstrukce své řady Galaxy Z Fold a chystaný Galaxy Z Fold 3 by mohl být jeho prvním ohebným telefonem, který nabídne nějaký druh ochrany proti vodě. Podle nového leaku zařízení nebude disponovat certifikací IP, měl by však odolat stříkající vodě.

To neznamená, že budete moci Galaxy Z Fold 3 ponořit do vody, aniž byste riskovali jeho poškození, zvýší to však šance telefonu na přežití v případě, že na něj například omylem vylijete nějakou tekutinu. Tak či onak nám skutečnost, že zařízení by mělo mít ochranu proti stříkající vodě, říká trochu více o jeho konstrukci, a sice to, že jeho kloubový mechanismus bude vylepšen ještě více, aby tuto ochranu umožnil.

Stejný zdroj také tvrdí, že získal několik střípků informací týkajících se chystaných chytrých hodinek Galaxy Watch 4 a Galaxy Watch Active 4. Kromě toho, že potvrdil, že oboje hodinky poběží místo proprietárního systému Tizen na androidovém Wear OS, prohlásil, že budou nabízeny ve stejných barvách jako Galaxy Z. Není však jasné, jestli tím myslel zmíněný Galaxy Z Fold 3, nebo příští Galaxy Z Flip.

Galaxy Z Fold 3 bude každopádně podle předchozích leaků dostupný minimálně v černé a zelené barvě, zatímco Galaxy Z Flip 3 v černé, béžové, zelené a světle fialové.

Související články

Dnes nejčtenější

.