Zavřít reklamu

Samsung včera veřejnosti konečně odhalil své nejnovější (a pravděpodobně nejlepší) smartphony střední třídy pro letošní rok – Galaxy A52 a Galaxy A72. Oba přinášejí oproti svým předchůdcům značná vylepšení, jako např. vysoké obnovovací frekvence displejů, optickou stabilizaci obrazu, voděodolnost, stereo reproduktory, rychlejší čipsety a větší baterie. A i z hlediska softwarové podpory k nim jihokorejský technologický obr přistupuje jako k vlajkovým lodím.

Samsung totiž oznámil, že Galaxy A52 a Galaxy A72 dostanou tři upgrady Androidu. Kromě toho je bude po dobu čtyř let podporovat pravidelnými bezpečnostními updaty. Pokud je nám známo, žádná jiná androidová značka tak dlouhou softwarovou podporu svým smartphonům střední třídy nenabízí.

V loňském roce společnost slíbila tři upgrady Androidu svým vlajkovým lodím a některým telefonům střední třídy a letos tedy tento závazek rozšiřuje na Galaxy A52 a Galaxy A72. Jaký rozdíl oproti minulým létům. Co si myslíte o aktualizační politice Samsungu vy? Dejte nám vědět v komentářích pod článkem.

Související články

Dnes nejčtenější

.