Zavřít reklamu

Do éteru pronikly nové informace týkající se zatím neoznámeného budgetového smartphonu Samsung Galaxy A22 5G. Podle nizozemského webu GalaxyClub citovaného serverem SamMobile bude dostupný i v Evropě, což předtím nebylo jasné, a je designován, vyvíjen a vyráběn na základě licence jinou společností, prodávat jej však bude pod značkou Galaxy jihokorejský technologický obr. Web také tvrdí, že telefon se bude nabízet ve čtyřech barvách, a to v šedé, bílé, světle zelené a fialové.

Podle předchozích leaků dostane Galaxy A22 5G do vínku čipset Dimensity 700 od MediaTeku, alespoň 3 GB operační paměti a bude dostupný ve dvou nespecifikovaných variantách vnitřní paměti. Vzhledem k tomu, že úložiště jeho předchůdce Galaxy A21 mělo velikost 32 GB, je pravděpodobné, že u nástupce to bude 32 a 64 GB.

Očekávat lze také čtverný fotoaparát, na zádech či do zapínacího tlačítka umístěnou čtečku otisků prstů, 3,5mm jack nebo podporu rychlého nabíjení s výkonem alespoň 15 W.

V tuto chvíli není známo, kdy telefon bude uveden na scénu, jisté je každopádně to, že bude cenově dostupnější než Galaxy A32 5G a stane se tak nejlevnějším smartphonem Samsungu s podporou 5G sítí.

Související články

Dnes nejčtenější

.