Zavřít reklamu

Samsung omylem přidal na svůj seznam zařízení, na která plánuje vydávat měsíční bezpečnostní aktualizace, několik neoznámených smartphonů. Konkrétně jde o očekávaný telefon střední třídy Galaxy A52 5G a odolný smartphone Galaxy Xcover 5.

Galaxy A51 a Galaxy A51 5G byly představeny koncem roku 2019 a na rozdíl od jejich předchůdců se od prvního dne na trhu řídí čtvrtletním aktualizačním plánem. Jejich nástupce Galaxy A52 5G však podle všeho bude dostávat nové bezpečnostní patche každý měsíc. Stejně tak nový odolný smartphone Galaxy Xcover 5, u něhož je to ale očekávatelné, jelikož je na zmíněném seznamu uveden jako Enterprise Model.

 

Seznam se nezmiňuje o Galaxy A52 ve verzi s LTE, je tedy možné, že tato varianta se bude řídit čtvrtletním aktualizačním plánem. Ať tak či onak, je zřejmé, že Galaxy A52 5G a Galaxy Xcover 5 byly na seznam přidány předčasně, takže „ve finále“ může být vše jinak.

Samsung o tom, kdy tyto smartphony uvede na scénu, zatím mlčí, Galaxy A52 5G však podle neoficiálních informací bude odhalen během března, na Galaxy Xcover 5 bychom si měli počkat o několik měsíců déle.

Související články

Dnes nejčtenější

.