Zavřít reklamu

Řadu Galaxy S20 provázejí problémy už od začátku prodeje, nejdříve to byl nazelenalý displej a problém s nabíjením a nyní se přidává problém s bezdrátovým nabíjením. Aby toho nebylo málo, bezdrátové nabíjení nefunguje správně ani u telefonu Galaxy Note 20. Zvláštní přitom je, že v případě obou modelových řad se nepříjemnost týká pouze variant Ultra. Server SamMobile si všiml rychle přibývajících příspěvků na oficiálním i neoficiálním fóru, kde byla jihokorejská společnost také nařčena z upřednostňování vlastních nabíječek.

Uživatelé si ve velkém stěžují na to, že se jim bezdrátové nabíjení každých několik sekund přerušuje nebo nefunguje rychlé bezdrátové nabíjení. Celý problém má však ještě jednoho společného jmenovatele – objevuje se pouze v případě použití jiných nabíječek, než originálních od Samsungu. Spousta uživatelů poukázala na to, že je přinejmenším podezřelé, že se problém projevuje pouze u neoriginálních nabíječek a to i přes to, že až do aktualizace softwaru fungovaly úplně normálně. Někteří přispěvatelé proto vyzvali k bojkotování výrobků z dílny jihokorejského technologického giganta.

Řešení této aféry bohužel prozatím neexistuje, restartování telefonu ani smazání cache bohužel nemá žádný účinek. Nevíme ani, o jak velký problém se jedná, spousta majitelů dotčených telefonů totiž bezdrátové nabíjení vůbec nepoužívá. Ti, jež se nepříjemnost týká však hlásí problém přes telefon přímo Samsungu a snad se tak dočkáme řešení co nejdříve. Setkali jste se s nefunkčním bezdrátovým nabíjením u svých smartphonů? Dejte nám vědět v komentářích pod článkem.

Dnes nejčtenější

.