Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve svižném vydávání své uživatelské nadstavby One UI 3.1 na další zařízení. Aktualizaci s ní nyní začaly dostávat skládací smartphony Galaxy Z Flip, Z Flip 5G a Z Fold 2.

Update pro Galaxy Z Flip nese firmwarovou verzi F700FXXU4DUB4 a v tuto chvíli je distribuován v Rakousku, aktualizace pro Z Flip 5G verzi F707BXXU2DUB4 a je momentálně k dispozici ve Velké Británii a update pro Z Fold 2 nese firmwarovou verzi F916BXXU1DUB5 a nyní jej dostávají uživatelé v Německu. Jako vždy by se nové firmwarové aktualizace měly v brzké době rozšířit do dalších koutů světa.

Nový softwarový update přináší na Galaxy Z Flip, Z Flip 5G a Z Fold 2 drobné změny v designu uživatelského rozhraní a několik nových funkcí. Některé z nich zahrnují blockchain využívající aplikaci na přenos dat s názvem Private Share, nástroj na mazání předmětů z fotografií Object Eraser, vylepšený fotografický režim Single Take nebo možnost odstranit ze snímků údaje o poloze při jejich sdílení. Některé funkce vlajkové řady Galaxy S21, jako např. fotorežim Pohled režiséra nebo služba Google Discover, však mohou v aktualizaci chybět.

Související články

Dnes nejčtenější

.