Zavřít reklamu

Telefony nové vlajkové řady Galaxy S21 od svého oznámení obdržely již několik softwarových updatů a nyní na ně Samsung začal vydávat další. V tuto chvíli jej dostává několik evropských zemí.

Nový update pro řadu Galaxy S21 nese firmwarovou verzi G99xBXXU1AUB6 a momentálně je k dispozici v Německu, Švýcarsku, Velké Británii a dalších evropských zemích. Jako vždy by se měl v brzké době rozšířit na další trhy.

Aktualizace přichází s úplně stejnými poznámkami k vydání jako minulý update, tzn. vylepšen byl opět výkon fotoaparátu i celkový výkon telefonů. Předchozí aktualizace podle zpráv na Redditu a oficiálních fórech Samsungu u některých modelů Galaxy S21 a 21+ snížila výdrž baterie, a i když technologický obr toto potvrdil, není jasné, jestli je opravu tohoto problému do nového updatu zahrnul. Changelog se o ní každopádně nezmiňuje.

Pokud jste vlastníky Galaxy S21, S21+ nebo S21 Ultra, měli byste dostat upozornění, až update bude ve vašem regionu dostupný (do Česka však podle všeho zatím nedorazil). Pokud nechcete čekat, může zkusit jej stáhnout hned, a to otevřením Nastavení, zvolením možnosti Aktualizace softwaru a klepnutím na volbu Stáhnout a nainstalovat.

Související články

Dnes nejčtenější

.