Zavřít reklamu

Loňský Galaxy S20 FE (Fan Edition) byl nečekaným hitem, který překvapil nejen samotný Samsung. I když nečekaným – na úspěch měl díky spojení excelentní výbavy a atraktivní cenovky již od začátku zaděláno. Nyní do éteru pronikla zpráva, že Samsung (nepřekvapivě) pracuje na jeho nástupci s údajným kódovým označením SM-G990B.

Lze předpokládat, že Galaxy S21 FE bude mít řadu specifikací převzatých od vlajkových lodí Galaxy S21 a Galaxy S21+, tak jako je měl Galaxy S20 FE převzaté od Galaxy S20 a S20+. V tuto chvíli je o telefonu každopádně neoficiálně známo pouze to, že bude podporovat 5G sítě, mít 128 nebo 256 GB vnitřní paměti, poběží na Androidu 11 a bude dostupný v šedé/stříbrné, růžové, fialové a bílé barvě. Není vyloučeno, že bude mít slot na microSD karty, který u telefonů nové vlajkové řady Galaxy S21 bohužel nenajdeme.

Uveden na scénu bude pravděpodobně někdy v polovině letošního roku, budeme si však muset počkat, až se v následujících týdnech nebo měsících objeví více konkrétních informací.

Galaxy S20 FE je i po vydání řady Galaxy S21 stále výbornou volbou, a pokud chcete skvěle vybavený telefon za velmi dobrou cenu (u nás stojí v 4G verzi 16 990 Kč a ve verzi s 5G 19 990 Kč), v podstatě se nenabízí žádná jiná alternativa.

Související články

Dnes nejčtenější

.