Zavřít reklamu

Funkce SmartThings Find, kterou Samsung oznámil během představování vlajkové řady Galaxy Note 20 v létě loňského roku (a „plnohodnotně“ teprve minulý měsíc), umožňuje snadno najít kompatibilní zařízení Galaxy. Užitečnou funkci v lednu jako první obdržely chytré hodinky Galaxy Watch Active 2 a nyní ji dostávají další populární hodinky Galaxy Watch 3.

Nový update pro Galaxy Watch 3 je v tuto chvíli distribuován v Jižní Koreji, Indii a USA, přičemž by se měl v brzké době rozšířit do dalších zemí světa. Nese firmwarovou verzi R840XXU1BUA8 a má velikost zhruba 74 MB. Kromě funkce SmartThings Find přináší i vylepšení aplikace Samsung Health, aplikaci Hand Wash nebo lepší systémovou stabilitu a spolehlivost. Po instalaci aktualizace si uživatelé mohou s ostatními užít nedávno vyhlášenou výzvu skupinového chození a domácí cvičení.

Hodinky také umějí automaticky rozpoznat cvičení (na eliptickém trenažéru, veslovacím stroji a běh) rychleji než předtím. Funkce SmartThings umožňuje uživateli najít polohu Galaxy Watch 3 na mapě. Aplikace Hand Wash uživateli připomíná, že by si měl pravidelně mýt ruce, a automaticky pozná, kdy si myje ruce, aby navrhla vhodnou délku mytí.

Související články

Dnes nejčtenější

.