Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek víte, Samsung začal před několika týdny vydávat na telefony řady Galaxy S10 stabilní aktualizaci s uživatelskou nadstavbou One UI 3.0. Minulý týden ji však bez vysvětlení stáhl. S největší pravděpodobností to bylo proto, že mnoho uživatelů řady si po instalaci updatu stěžovalo na jisté problémy. Zdá se ale, že vše je již v pořádku, protože technologický gigant vydávání aktualizace včera obnovil.

Minulý týden jsme informovali, že Samsung zastavil vydávání updatu s Androidem 11/One UI 3.0 na řadu Galaxy S10, a to jak formou OTA, tak prostřednictvím jeho aplikace pro přenášení dat SmartSwitch. Později se ukázalo, že update s sebou přinesl některé problémy. Někteří uživatelé si konkrétně stěžovali na podivné šmouhy na fotografiích, jiní zase na přehřívání telefonů. Není vyloučeno, že Samsung update stáhl i kvůli jiným, uživateli nenahlášeným chybám.

Nyní už by mělo být všechno v pořádku a společnost aktualizaci s firmwarovou verzi G975FXXU9EUA4 pro řadu Galaxy S10 opět vydává. V tuto chvíli ji dostávají uživatelé ve Švýcarsku, ale jako vždy by se měla brzy – tedy v následujících dnech – rozšířit do dalších zemí.

Související články

Dnes nejčtenější

.