Zavřít reklamu

Do éteru pronikl první oficiální tiskový render očekávaného smartphonu střední třídy Samsung Galaxy A72 5G, shodou okolností jen před pár hodin poté, co unikl první tiskový render dalšího modelu řady Galaxy A – Galaxy A52 5G. Z renderu prvního zmíněného vyplývá, že přední strany obou telefonů jsou prakticky nerozpoznatelné.

Jinými slovy, Galaxy A72 5G má podle renderu displej typu Infinity-O a až na poněkud výraznější bradu tenké rámečky po stranách.

 

Podle dosud uniklých neoficiálních zpráv bude smartphone disponovat Super AMOLED displejem s úhlopříčkou 6,7 palců, čipsetem Snapdragon 750G, 6 nebo 8 GB operační paměti, 128 či 256 GB rozšiřitelné vnitřní paměti, čtverným fotoaparátem s rozlišením 64, 12, 5 a 5 MPx, poddisplejovou čtečkou otisků prstů a 3,5mm jackem. Softwarově by měl běžet na Androidu 11 a uživatelské nadstavbě One UI 3 a podporovat rychlé nabíjení s výkonem 25 W. Stejně jako sourozenec prý bude dostupný i ve variantě s 4G/LTE. Od Galaxy A52 5G by se tedy měl lišit hlavně velikostí displeje a výkonnějším rychlejším nabíjením.

Telefon bude podle všeho uveden na scénu již velmi brzy (pravděpodobně už v příštích dnech) a není vyloučeno, že jej Samsung představí spolu s Galaxy A52 5G.

Související články

Dnes nejčtenější