Zavřít reklamu

Telefony nové vlajkové řady Samsungu Galaxy S21 ještě nejsou venku, a technologický obr pro ně vydal již druhý firmwarový update. Co přináší, v tuto chvíli není známo, nicméně je pravděpodobné, že má (jako první aktualizace) řešit potenciální zbylé chyby opomenuté během vývojového procesu uživatelské nadstavby One UI 3.1.

Jak z našich předchozích novinek víte, řada Galaxy S21 je dostupná k předobjednání a uvedena do prodeje (i u nás) bude již zítra. Modely řady jsou softwarově postaveny na Androidu 11 a nadstavbě One UI 3.1 a firmware je prakticky kompletní, nicméně je zde ještě několik bugů, které je třeba odstranit. Například na modelu Galaxy S21 Ultra zatím nefunguje úplně dobře aplikace SmartThings, což má za následek vysokou spotřebu energie.

I když není jasné, jaké změny s sebou nový update nese, nový firmware (verze G991BXXU1AUAB/G996BXXU1AUAB/G998BXXU1AUAC) bude na zákazníky čekat při rozbalení telefonů – tedy za předpokladu, že Samsung nevydá do té doby ještě novější aktualizaci, což se však v tuto chvíli jeví jako extrémně nepravděpodobné.

Jen připomeneme, že Samsung k předobjednávce jako bonus nabízí bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live (Galaxy S21 5G a Galaxy S21+ 5G) a Galaxy Buds Pro (Galaxy S21 Ultra) a chytrý lokátor Galaxy SmartTag. Základní model se bude prodávat od 22 490 Kč, „pluskový“ od 27 990 Kč a nejvyšší od 33 490 korun.

Související články

Dnes nejčtenější

.