Zavřít reklamu

Ještě není ani únor, a Samsung již začal s vydáváním updatu s únorovým bezpečnostním patchem. Pokračuje tak nicméně jen v tradici z poslední doby, kdy nové bezpečnostní záplaty na svá zařízení vydává s několikadenním předstihem. Prvními adresáty nové aktualizace jsou telefony loňské vlajkové řady technologického obra Galaxy S20. V tuto chvíli ji dostávají různé země Evropy.

Nový update nese firmwarovou verzi G98**XXS6CUA8 a nyní jej dostávají uživatelé řady Galaxy S20 v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Nizozemsku, Dánsku, Norsku, Švédsku, Španělsku, Itálii, Rumunsku, Bulharsku a Velké Británii. Tak jako minulé aktualizace by se i tato měla v brzké době – tedy v řádu dní – rozšířit do jiných zemí.

Update přináší pouze únorový bezpečnostní patch, nic jiného, a v tuto chvíli není známo, jaké zranitelnosti opravuje (dozvědět bychom se to ale jako u minulých záplat měli během následujících dnů).

Pokud jste majiteli Galaxy S20, Galaxy S20+ nebo Galaxy S20 Ultra a nacházíte se v některé z výše uvedených zemí, můžete si dostupnost nové aktualizace zkontrolovat známým způsobem, tedy otevřením menu Nastavení, zvolením možnosti Aktualizace softwaru a klepnutím na volbu Stáhnout a nainstalovat.

Související články

Dnes nejčtenější

.