Zavřít reklamu

Vzpomínáte si na smartphone Samsung Galaxy A80? Technologický obr jej do světa vypustil v roce 2019, kdy se výrobci telefonu snažili jeden druhého předčít v tom, kdo uvede na scénu co nejneobvyklejší design předního fotoaparátu. Zatímco mnoho čínských značek tehdy preferovalo výsuvnou kamerku, Samsung šel jinou cestou – výsuvného a otočného fotomodulu, který sloužil i jako zadní fotoaparát. Nyní do éteru pronikly zprávy, že Samsung pracuje na jeho nástupci s názvem Galaxy A82 5G.

V tuto chvíli není jasné, jestli nástupce zůstane věrný DNA svého předchůdce, tedy že bude mít výsuvný a zároveň otočný fotoaparát. O telefonu v tuto chvíli není známo nic kromě toho, že by měl podporovat 5G síť. S ohledem na specifikace Galaxy A80 je však pravděpodobné, že bude mít minimálně 8 GB operační a 128 GB vnitřní paměti, alespoň trojitý fotoaparát, úhlopříčku displeje kolem 6,7 palců, poddisplejovou čtečku otisků prstů či podporu rychlého nabíjení s výkonem 25 W.

 

Samsung podle všeho pracuje na dalších dvou zástupcích populární řady Galaxy A – Galaxy A52 a Galaxy A72, kteří by měli být představeni již brzy, a na scénu už letos uvedl model Galaxy A32 5G. Kdy bychom se mohli dočkat Galaxy A82 5G, je však v tuto chvíli záhadou.

Související články

Dnes nejčtenější

.