Zavřít reklamu

Do éteru se prostřednictvím webu WinFuture dostaly oficiální tiskové rendery smartphonu Samsung Galaxy A32 5G. Ukazují to, co jsme viděli již koncem minulého roku ve fanouškem vytvořených renderech – displej typu Infinity-V, relativně silné rámečky (zejména ten spodní) a čtyři od sebe oddělené, z těla lehce vyčnívající fotoaparáty.

Telefon, který by měl být letošním nejlevnějším modelem Samsungu s podporou 5G sítě, by se tedy až na design zadní strany neměl příliš lišit od smartphonů, které jihokorejský technologický gigant v posledních letech vydává.

Galaxy A32 5G podle dosavadních neoficiálních zpráv dostane do vínku LCD displej s úhlopříčkou 6,5 palců a poměrem stran 20:9, záda z materiálu zvaného Glasstic (vysoce naleštěného plastu připomínajícího sklo), čipset Dimensity 720, 4 GB operační paměti a 64 nebo 128 GB interní paměti, 48MPx hlavní fotoaparát, do zapínacího tlačítka integrovanou čtečku otisků prstů, NFC, 3,5mm jack, Android 11 s uživatelskou nadstavbou One UI 3.0 a podporu rychlého nabíjení s výkonem 15 W. Jak nové rendery naznačují, měl by být dostupný ve čtyřech barvách – bílé, černé, modré a světle fialové.

Smartphone v minulých dnech obdržel certifikaci organizace Bluetooth SIG a předtím i amerického vládního úřadu FCC (Federal Communications Commission), takže bychom se jej měli dočkat již brzy, možná ještě do konce ledna.

Související články

Dnes nejčtenější

.