Zavřít reklamu

Jen pár dní poté, co do éteru pronikly rendery pouzder pro telefon Samsung Galaxy A72 5G, unikly rendery jeho samotného. Ukazují plochý displej typu Infinity-O, „glastická“ záda a čtyři zadní fotoaparáty v obdélníkovém modulu.

Pokud je vám tento design povědomý, nemýlíte se – prakticky stejný ukazují i nedávno uniklé rendery dalšího zástupce řady Galaxy A – Galaxy A52 5G.

Podle dosavadních neoficiálních zpráv dostane Galaxy A72 5G do vínku displej s úhlopříčkou 6,7 palců a čtverný fotoaparát zahrnující 12MPx senzor s ultraširokoúhlým objektivem, 5MPx snímač hloubky a 5MPx makro kameru. Rozlišení hlavního fotoaparátu v tuto chvíli není známé, spekuluje se však o 64 MPx. Telefon by měl také disponovat poddisplejovou čtečkou otisků prstů, 3,5mm jackem a rozměry 165 x 77,4 x 8,1 mm.

Základní hardwarové specifikace – tedy čip, velikost operační a vnitřní paměti – momentálně nejsou známy, dovedeme si však představit, že smartphone bude pohánět nový čipset Samsungu Exynos 1080, který doplní 8 GB operační paměti a 128 GB vnitřní paměti.

V tuto chvíli není známo, kdy by telefon mohl být uveden na scénu, je však možné, že to bude ještě v prosinci (jeho předchůdce, tedy Galaxy A71, byl představen loni v prosinci a vypuštěn do světa o měsíc později).

Související články

Dnes nejčtenější