Zavřít reklamu

Živý stream eventu Samsungu s názvem Better Normal for All, který otevřel letošní ročník veletrhu CES, konaného kvůli pandemii koronaviru pouze ve virtuálním prostoru, stanovil pro technologického obra nový rekord ve sledovanosti. Za prvních 24 hodin nasbíral na YouTube přes 30 milionů zhlédnutí, což je téměř čtyřikrát více, než kolik zhlédnutí do dnešního dne vygenerovala jeho loňská tisková konference a následné oznámení novinek.

Zhruba půlhodinové video mělo v době psaní tohoto článku téměř 33,5 milionu zhlédnutí a toto číslo s tím, jak se blíží představení nového vlajkového čipsetu Samsungu Exynos 2100, bude jistě dál prudce růst.

Pro všechny ostatní účastníky veletrhu tak bude v této situaci velice obtížné na sebe strhnout vůbec nějakou pozornost. Pondělní oznámení jihokorejského technologického giganta zahrnula vše od vysoce očekávaných nových modelů QLED televizorů a digitálních fitness řešení přes nové domácí roboty a umělou inteligencí poháněné ledničky po futuristicky vyhlížející digitální kokpity či nový globální recyklační program.

Letošní ročník největšího veletrhu spotřební a výpočetní techniky na světě, který se jinak tradičně koná v Las Vegas, potrvá až do 14. ledna. Shodou okolností ve stejný den (tedy ve čtvrtek) Samsung uvede na scénu smartphony nové vlajkové řady Galaxy S21 (S30).

Dnes nejčtenější

.