Zavřít reklamu

Společnost Consumer Technology Association, organizátor každoročního technologického veletrhu CES (Consumer Electronics Show), oznámil laureáty ceny CES 2021 Innovation Awards. Cenu dostaly zařízení, platformy a technologie napříč 28 kategoriemi. V kategorii mobilní zařízení ji získalo 8 smartphonů, z nichž tři byly ze „stáje“ Samsungu.

V mobilní kategorii konkrétně cenu obdržely smartphony Samsung Z Flip 5G, Samsung Galaxy Note 20 5G/Galaxy Note 20 Ultra 5G, Samsung Galaxy A51 5G, OnePlus 8 Pro, ROG Phone 3, TCL 10 5G UW, LG Wing a LG Velvet 5G.

„Elitní panel expertů u branže“, skládající se z 89 lidí, ocenil telefon střední třídy Galaxy A51 5G za „skvělou hodnotu pro zákazníky“, zatímco vlajkový OnePlus 8 Pro odborníci nazvali lakonicky „prvotřídním mobilním smartphonem“.

Asus ROG Phone 3 byl pro změnu oceněn za design chlazení, prémiový zvuk a „jednoduchý, přesto futuristický design zaměřený na hraní“. Samostatné ocenění získal pro něj a jeho předchůdce ROG Phone 2 určený ovladač Asus ROG Kunai 3, který podle hodnotitelů „díky modulárnímu designu, jenž vytváří nové způsoby hraní, poskytuje dokonale pohlcující herní zážitek“.

Letošní ročník největšího veletrhu spotřební a výpočetní techniky na světě oficiálně začne 11. ledna a potrvá do 14. ledna. Kvůli pandemii koronaviru tentokrát proběhne pouze v online podobě.

Související články

Dnes nejčtenější

.